Bornova Şubesi
Çiğli Şubesi

Bornova, Çiğli Diş Hekimi

Estetik bir gülüş ve sağlıklı diş yapısı her bireyin hayalidir. Sosyal yaşamda özgüven sahibi ve psikolojik olarak yeterliliğin sağlanmasına yardımcı olan diş estetiği, gülüş tasarımı ve tel tedavisi gibi birçok hizmeti açmış olduğumuz klinikler ile sağlamaktayız. Eğer siz de harika bir gülüşe sahip olmak istiyor veya diş sağlığınız ile ilgili problemlerden kurtulmak istiyorsanız Bornova diş hekimi her zaman sizin yanınızdadır. Engin tecrübemiz, iş ahlakımız ve alanında uzman diş hekimlerimiz ile en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Eğer siz de diş çürüklerinizi tedavi ettirmek istiyor veya göz alıcı bir gülüşe sahip olmak istiyorsanız Dentleon Diş Kliniği’ni tercih edebilirsiniz. Kliniğimizde birçok hizmet verilmekte olup kaliteli hizmet anlayışı benimsenmiştir.

Sağlıklı Bir Gülüş İçin

Bir diş hekimi öncelikle hastasının doğal dişlerinin korunmasını amaçlar. Ancak kimi zaman kurtarılamayan dişlerde birtakım işlemler ve tedaviler uygulanması gerekir. Bireyin sağlıklı bir gülüşe ve rahat bir çiğneme kabiliyetine sahip olabilmesi için gereken tedavi uygulanmalıdır. Bu tedaviler implant, diş protezi, kanal tedavileri gibi uygulamalar olabilmektedir. Yaşanan diş kayıplarının tedavi yöntemleri tecrübeli bir diş hekimi tarafından uygulanması önemlidir. Bu bağlamda şubelerimizde kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan Bornova ve Çiğli diş hekimi ile sağlıklı bir gülüşe kavuşmanız için tüm bilgi birikimi ve tecrübe kullanılacaktır.

Neden Biz?

İzmir’de 1997 yılında hizmet hayatına başlayan kliniğimiz Bornova’da 7 gün 24 saat hizmet veren ilk klinik olma özelliğini taşımaktadır. Ardından 2002 yılında faaliyete geçen Çiğli şubesi ise hizmet alanını genişletmiş ve güler yüzlü ve tecrübeli diş hekimleriyle kaliteli hizmet anlayışını kendine amaç edinen çalışanlarıyla alanında en iyi tedavileri uygulayan bir kurum haline gelmiştir. Diş kliniğimizde birçok hizmet verilmektedir. Güzel bir gülüşe sahip olabilmeniz için implant ve gülüş estetiği, sağlıklı bir diş yapısına sahip olabilmeniz içinse kanal, dolgu tedavileri ve daha birçok hizmeti sağlamaktayız. Sizlerin dilediğiniz gülüşe sahip olabilmeniz için kendini geliştiren dinamik bir ekibe sahibiz.

Çocuklarımızın Ağız Sağlığı Önemli

Çoğu çocuk diş hekimine gitmeye korkar ve üzerinde psikolojik bir baskı oluşur. Biz, Bornova diş hekimi olarak çocuklarımızın güvenini kazanmayı ve onların tüm ağız problemlerini en iyi şekilde çözmeyi amaçlayan bir kurumuz. Alanında uzman pedodontistler ile bebek ve çocuk ağız sağlığı hizmetinde çürük tespiti, diş yapısında meydana gelen şekil bozuklukları ve çene kemiği bozuklukları gibi birçok sorun çözüme kavuşturulur.

Biz Sizi Arayalım